Forum The World na Goldenline.pl Twitter Facebook Kanał RSS

Pokonaj reklamy na VOD i TVNplayer

Z reklamami w telewizji jesteśmy w pewnej mierze już oswojeni. Bloki reklamowe trwające 15 i więcej minut niestety nie są nam obce. W Internecie reklama rządzi się własnymi prawami. Jakimi?

To, co nie zadziwia już nas w telewizji, na stronie www potrafi mocno zirytować. Nawet 2 minuty reklam podczas filmu wydają się wiecznością. Nie musimy się jednak tak łatwo poddawać, czy wykorzystywać tego czasu na zrobienie herbaty. Całkiem łatwo możemy skrócić oczekiwanie na ulubiony serial czy film. Wystarczy zastosować się do poniższych kilku kroków.

Krok 1 – Przeglądarka

Załoga The World uważa tylko jedną przeglądarkę za słuszną, ale tym razem będziemy musieli wykorzystać coś, co nazywa się Google Chrome i jest dostępne do ściągnięcia tutaj. Będzie nam potrzebna, jako jedno z narzędzi, dzięki, którym uda nam się pokonać złowrogie reklamy. Zatem instalujemy ją (i wykorzystujemy tylko do oglądania filmów na vod.pl oraz tvnplayer.pl!).

Krok 2 – Wtyczka AdBlock Plus

Do zainstalowanej przed chwilą przeglądarki potrzebujemy wtyczki (zainstaluj).

Teraz możemy oglądać ulubione seriale i filmy na VOD i TVNplayer w 99% bez reklam (odkąd używam tego sposobu jedynie raz trafiłem na reklamę). Have fun!


Facebook Twitter Delicious Digg Reddit

Podobne wpisy

Komentarze (5)
 1. Miwi Odpowiedz

  Nie działa :( Wyswietla komunikat by wyłączyć AdBlocka

  • Kobra

   VOD ulepsza swoje reklamy, aby coraz trudniej było je pominąć. Szukamy nowego sposobu ;)

 2. KismaQ Odpowiedz

  „Niestety, aby obejrzec material video, prosimy o wylaczenie swojej wtyczki blokujacej reklamy” :)

  • Kobra

   Pozmieniało się troszkę i czasem wyskakuje taki komunikat, a czasem po prostu jak przytnie neta. Nic nie jest doskonałe :)

 3. Sandra Kysztofiak Odpowiedz

  Nie chce reklam na tych stronach podczas oglodania filmów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

CommentLuv badge