Forum The World na Goldenline.pl Twitter Facebook Kanał RSS

I’m still alive

„(…) on nic nie musi, może zrobić co zechce, ale nic nie musi.”

~Sala Samobójców

Z powodu braku Darknetu (Internetu zresztą też) poniższa notka zostaje opublikowana z opóźnieniem. Zostawiam jednak wszystkie zmienne w stanie poprzednim (plus ewentualne dopiski), aby utrzymać chronologię chociaż na poziomie podstawówki.

$now = now(); # 2011-09-29
echo (strtotime(„2011-12-15”) – $now);
# output: 77

Koniec świata przybył, w sumie to ja do niego. Tak, jestem tutaj gdzie kończą się tory, nie ma trakcji kolejowej, a mewy dupami wydają swoje odgłosy (bo psów też tutaj za dużo nie ma). Jedyne czego mamy pod dostatkiem to nielimitowana woda w kiblu (ale ze spłuczką są problemy) oraz ludzie na ulicy, którzy nie wiadomo skąd się nagle porodzili.

Wieje nudą, oj wieje. Gdy kolejny raz obchodzisz to samo miasto, przechodzisz trzydziesty ósmy raz tą samą ulicą i nie masz ochoty nabijać kolejnych zdjęć o numerach trzycyfrowych wiedz, że coś się dzieje. Ekipa jeszcze nie dotarła, pewnie tym jest wszystko spowodowane. Cóż.. może trzeba powrócić do dalszej budowy projektów, w końcu The World czeka.

{ s = s + i; i = i + 1; } ?= { s += i++; }

Obecnie pod młotkiem, piłą, czy innym narzędziem spawalniczym w mojej pracowni są „Zasady programowania” dla początkujących. Ot tak, może komuś się kiedyś przydadzą. Jest to esencja reguł, których należy przestrzegać. W innym wypadku może się zdarzyć sytuacja, że program nie działa, a delikwent nie wie dlaczego, nagle dowiadując się, że nie wyzerował zmiennej, baran jeden. Ale każdy przecież jakoś zaczynał, nawet sam Mistrz Zakonu, Mnich najwyższej rangi.. &Over


Facebook Twitter Delicious Digg Reddit

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

CommentLuv badge