Forum The World na Goldenline.pl Twitter Facebook Kanał RSS

The quieter you are…

Ludziom z naszego departamentu żarty się trzymają. Tym razem Adrian napisał coś takiego: „We would like to invite you (…). Note that the event is compulsory (…)”. Dla mnie jedno wyklucza drugie (przynajmniej nie pasuje do siebie). Jak można zapraszać, a potem wymuszać? Nie łatwiej od razu napisać „masz przyjść, bo…”? Z powyższego jednak wynika, że znów szykuje się weekend na zadupiu większym niż obecne. Mam nadzieję, że w tym roku nie będziemy zmuszeni do spania pod namiotami, bo jakoś nie mam takiej zajawki w listopadzie, w piękną walijską noc. Niektórzy nawet spali na dworze, ale pozostawię to na zasadzie „każdy sobie…”.

Będąc jeszcze przez chwilę w zasięgu absurdu, sparafrazowane słowa Richarda: macie użyć hashtables, ale póki nie ukończycie projektu nie powiem wam jak z nich korzystać; nauczę was tego jak skończycie (czyli kiedy sami się nauczycie jak z nich korzystać). Badyle opadły, a Richard „Don’t panic”.

bt ~ # airodump-ng mon0

Internet mobilny rządzi. Korzystając w międzyczasie z jego usług BackTrack jest aż gorący od przetwarzanych na bieżąco danych. Szkoda tylko, że wokół same WPA2-PSK, ale to oznacza, że świadomość bezpieczeństwa sieci wzrasta, co ostatecznie jest dobrym sygnałem.

Ale, po co się rozpisywać skoro i tak nikt tego nie czyta, no, z wyjątkiem mnie podczas korekty.. &Over

„Gdy nie czujesz wiatru wiejącego ci w twarz, nie znaczy, że zmienił kierunek.”

~Kobra Herrera


Facebook Twitter Delicious Digg Reddit

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current month ye@r day *

CommentLuv badge